Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Золотий партнер

Одескабель - найбільший в Україні виробник кабельно-провідникової продукції. У номенклатурі заводу понад 10 000 маркорозмірів продукції. У їх числі: силові кабелі середньої напруги, приводу для ЛЕП, кабелі для сонячних електростанцій, провода електричні, монтажні, встановлювальні, шнури сполучні, контрольні і сигнально-блокувальні, волоконно-оптичні кабелі, LAN-кабелі, кабелі зв'язку телефонні та цифрові xDSL кабелі , а також радіочастотні кабелі, нагрівальні кабелі для систем електрообігріву та антиобледеніння, інші.

Спікери Одескабель:
Олег Лучак

Сучасні тенденції розвитку напрямку LAN-кабелів. Частина 2


Олег Лучак
начальник відділу продажів кабелів зв'язку
Одескабель

Олександр Симонов

Сучасні тенденції розвитку напрямку LAN-кабелів. Частина 1


Олександр Симонов
директор з маркетингу та продажів
Одескабель

Партнер Форуму

УКРКОМ ЛАЙН (Україна) - компанія, що спеціалізується на продажу на території України обладнання для побудови волоконно-оптичних і мідних телекомунікаційних і комп'ютерних мереж, а також центрів обробки даних.

Укрком Лайн

www.ukrcomline.com.ua

Телефон:
+38 044 205 55 53
Факс: +38 044 205 55 25
www.ukrcomline.com.ua

Спікери Укрком Лайн:
Антон Ріпенко

Підвищення щільності монтажу ВОЛЗ - інноваційне рішення від Укркомлайн


Антон Ріпенко
інженер з технічної підтримки
Укрком Лайн

Партнер Форуму

Nestor Cables - розробляє, виробляє і продає волоконно-оптичні та мідні телекомунікаційні, промислові та спеціальні кабелі, а також аксесуари для монтажу волоконно-оптичних систем.

Крім цього, випускаються різні інструментальні кабелі, в тому числі для використання в дата-центрах, на нафтопереробних заводах, а також кабелі спеціального призначення, наприклад, для застосування в польових умовах, для прикордонного контролю або контролю доступу. Додатково в лінійці нашої продукції присутні комплексні рішення «Волокно до антени» (FTTA) і «Волокно до дому» (FTTH), що комплектуються відповідно до ТУ замовника.

Спікери Nestor Cables:
Юлія Ларіонова

Лінії зв'язку для нового інформаційного співтовариства


Юлія Ларіонова
менеджер з розвитку продукції
Nestor Cables

Партнер Форуму

Укрком (Україна) - компанія почала роботу на ринку телекомунікацій України в 1994 році в якості постачальника обладнання зв'язку. Планомірне і успішний розвиток компанії дозволило ТОВ «Укрком» з 1998 року приступити до постачання готових телекомунікаційних рішень на базі волоконно-оптичних мультиплексорів і електронних АТС.

Послідовно нарощуючи обсяги і розширюючи коло ділових партнерів, ТОВ «Укрком» приступило до спорудження власних оптичних мереж спочатку в Києві (з 1999 року), а потім і в найбільших обласних центрах України (з 2005 року). З 2000 року ТОВ «Укрком» надає послуги фіксованого телефонного зв'язку в Києві, а з 2007 року - і в обласних центрах України.

ТОВ «Укрком», будучи партнером багатьох провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, пропонує високоякісне і відносно недороге обладнання оптичних систем передачі даних (SDH) рівнів від STM-1 до STM-16, надпотужні системи для магістральних каналів DWDM, вузли та компоненти АТС середньої та великої місткості виробництва компанії Alcatel-Lucent.

Спікери Укрком:
Steffen Renneberg

Оптичний транспорт між ЦОДами з підвищеним рівнем безпеки


Steffen Renneberg
Director Business Developmemt CIS Countries
ADVA Optical Networking SE

Сергій Дзюбло

Контроль якості IP сервісів


Сергій Дзюбло
керівник проектів
УКРКОМ

Бренди, які представляє Укрком:
ADVA Optical Networking SE

ADVA Optical Networking SE

Партнер виставки

DEPS - компанія заснована в 1991 році і є одним з найбільших дистриб'юторів обладнання для побудови оптичних мереж і HFC, телекомунікаційного обладнання.

Наряду з дистрибуцією і системною інтеграцією DEPS забезпечує повноцінну технічну підтримку і професійне сервісне обслуговування.

Партнер виставки

MiaTis Group - займається постачанням обладнання і кабельної продукції для побудови мереж з 2007 року. Наразі є першим і єдиним виробником в Україні оптичних боксів та ексклюзивним дистриб'ютором LAN-кабелю ДКЗ.

Професіоналізм, чесність та етичність - невід'ємні складові нашої роботи з партнерами.

Партнер конференції

Український державний центр радіочастот - госпрозрахункове підприємство, яке відноситься до сфери управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

УДЦР належить до об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Спікери Український державний центр радіочастот:
Андрій Кузьмич

Актуальні питання регулювання радіочастотного ресурсу України


Андрій Кузьмич
директор Департаменту ІТ
УДЦР

Партнер конференції

НКРЗІ - здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, створено Указом Президента України №1067/2011 від 23.11.2011 на виконання Закону України «Про телекомунікації». Цим же Указом затверджено Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації (НКРЗІ).

Згідно з Положенням, НКРЗІ є державним колегіальним органом, підпорядкованим Президенту України та підзвітним Верховній Раді України. НКРЗІ є органом державного регулювання у сфері телекомунікацій, інформатизації, користування радіочастотним ресурсом та надання послуг поштового зв`язку. У визначеній сфері НКРЗІ здійснює повноваження органу ліцензування, дозвільного органу, регуляторного органу та органу державного нагляду (контролю).

Відповідно до Указу Президента України № 627/2014 від 28 липня 2014 року «Про призначення Голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації» Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації призначено Животовського Олександра Миколайовича.

Спікери НКРЗІ:
Олексій Кузнєцов

Забезпечення умов впровадження систем рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління в Україні


Олексій Кузнєцов
заступник директора департаменту, начальник відділу радіотехнологій Департаменту ліцензування
НКРЗІ

Партнер конференції

Юскутум - заснована в 2008 році з метою розвитку інноваційних галузей української юридичної практики. Спеціалізуючись на класичних напрямках: корпоративне право, податкове право і судовий захист прав і інтересів, «Юскутум» також надає послуги в сфері правової безпеки бізнесу, ІТ та медіа права.

Спікери Юскутум:
Дмитро Онученко

Управлінські рішення під час кримінального переслідування компанії


Дмитро Онученко
старший юрист практики безпеки бізнесу
Юскутум

Валерія Дяченко

Чи є життя у провайдерів після закону про блокування?


Валерія Дяченко
юрист Практики IT і медіа-права
Юскутум

Партнер конференції

Synergia SE - компанія, будучи ексклюзивним дистриб'ютором R&M рішень, пропонує найбільш повний спектр кращих рішень в області СКС і надає багаторівневу гарантію на ці рішення.

Працюючи на ринку України з 1995 року, компанія Synergia поставляє обладнання, визнане світовим лідером в області виробництва структурованих кабельних систем і компонентів для комутації та передачі інформації по мідних і оптичних кабелях.

Спікери Synergia SE:
Антон Подчеко

Технології побудови сучасних волоконно-оптичних каналів зв'язку


Антон Подчеко
комерційний директор
Синергія

Партнер конференції

А-КОМ (Україна) - один з найбільш значущих і активних гравців ринку інфокомунікацій України, провідний дистриб'ютор передового устаткування і проектних рішень для побудови сучасних корпоративних мультисервісних систем зв'язку. Компанія робить ставку на технології, що допомагають підвищити якість спілкування, полегшують взаємодію і забезпечують економію часу клієнта: аудіо- та відеоконференцзв'язок, міжмережеві шлюзи, професійні телефонні гарнітури та ін.

Спікери А-КОМ:
Олег Бугрім

Практичні новинки 2017: Монтаж і обслуговування мереж передачі даних


Олег Бугрім
менеджер з розвитку бізнесу
А-Ком

Партнер конференції

Клуб професійних перемовників - об'єднує людей, які практикуються в навичках ведення переговорів. Учасники в ході навчання отримують погляд з боку на власні переговори, аналіз, конструктивну критику, поради та зауваження. Наші переговорні кейси є спілкування двох або більше співрозмовників для відпрацювання нового навику. Переговори відпрацьовуються з попередньою підготовкою до зустрічі (час на підготовку - тиждень), без підготовки, телефонні переговори, бліц переговори (30 секунд під час випадкової зустрічі в ліфті), переговори на світському рауті під час фуршету та т.д.

Оцінюють переговори експерти, які на кожне засідання призначаються з діючих членів Клубу.

Партнер (заочна участь)

ROMSAT - українська компанія, яка з 1994 року традиційно спеціалізується на комплексних поставках обладнання систем телебачення та телекомунікації. Своїм Клієнтам ми пропонуємо найсучасніші комплексні рішення світового рівня з використанням найперспективніших розробок та досліджень у галузі телекомунікаційних та інформаційних технологій.

Спонсор гостинності

Форнетті - це якісна ароматна європейська випічка, знайома українцям вже 12 років. Ми є у всіх куточках України. «Форнетті» купують у більш ніж 700 точках продажу - ми завжди поряд у зоні доступності.

Інформаційний партнер

Навчальний центр ITEA (IT Education Academy) - був заснований професійними програмістами і інженерами лідируючих ІТ-компаній України. Його основне завдання - це підготовка якісних прикладних фахівців в області ІТ, які володіють сучасними технологіями з урахуванням їх постійної зміни.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академія (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

Інформаційний партнер

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) - була створена в листопаді 2000 року з метою консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін у розвитку Інтернету в Україні.

Щоденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну та юридичну підтримку і забезпечуючи діалог з державними органами.

Інформаційний партнер

IT News (Україна) - новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) - перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) - інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

ChannelForIT (Україна) - інтернет-ресурс, створений для професіоналів в області корпоративних інформаційних технологій. Наші читачі - ІТ-директори, технічні директори, фахівці і експерти в сфері ІТ, інформаційної безпеки. ChannelForIT пропонує своїм читачам експертні та аналітичні матеріали, інтерв'ю з провідними професіоналами галузі, новини, інформацію про вакансії для ІТ-фахівців в провідних компаніях України і ближнього зарубіжжя, запрошення до участі в онлайн-заходах і багато іншого.

Інформаційний партнер

Wireless Ukraine - Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних як відкрите добровільне самокероване об'єднання юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з ринком послуг бездротової передачі даних, може ефективно сприяти вирішенню цих та інших проблем.

Інформаційний партнер

Ub.ua - найбільший портал, створений для розвитку інтернет-торгівлі та бізнесу. Це місце зустрічі сотень тисяч продавців і покупців. Ресурс обслуговує як b2c так і b2b сектори українського бізнесу. Серед основних напрямків компанії: створення та ефективне просування інтернет-представництва, співпраця з компаніями по системі dropshipping, виведення бізнесу на ринки Європейського Союзу.

Місія компанії полягає в головній ідеї турботи про клієнта, в основі якої лежать головні принципи: зробити бізнес в інтернеті простим, доступним, інноваційним.

Інформаційний партнер

Міжнародний кадровий портал HeadHunter (Україна) - це провідний сайт пошуку роботи в Україні і за кордоном. На сайті www.hh.ua більше 50 000 українських і міжнародних компаній шукають фахівців усіх рівнів, всіх професій, по всій території України. База становить понад 950 000 резюме. За допомогою інтернет-порталу здобувачі мають можливість вибрати гідні вакансії роботодавців, ознайомитися з діяльністю компанії.

Інформаційний партнер

Сайт міста Києва 44.ua - ексклюзивні новини, актуальний довідник підприємств, повна афіша міста і все це на одному майданчику.

Інформаційний партнер

Журнал «Наука і Техніка» - міжнародне науково-популярне видання, в якому можна знайти цікаву інформацію про розвиток авіації, кораблебудування, бронетехніки, засобів зв'язку, космонавтики, точних, природничих та соціальних наук.

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 500 компаній і 5000 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).