Виставка

Розташування стендів та учасники виставки

Схема виставки

Схема виставки


Учасники виставки

Золотий партнер

Одескабель - найбільший в Україні виробник кабельно-провідникової продукції. У номенклатурі заводу понад 10 000 маркорозмірів продукції. У їх числі: силові кабелі середньої напруги, приводу для ЛЕП, кабелі для сонячних електростанцій, провода електричні, монтажні, встановлювальні, шнури сполучні, контрольні і сигнально-блокувальні, волоконно-оптичні кабелі, LAN-кабелі, кабелі зв'язку телефонні та цифрові xDSL кабелі , а також радіочастотні кабелі, нагрівальні кабелі для систем електрообігріву та антиобледеніння, інші.

Партнер Форуму

УКРКОМ ЛАЙН (Україна) - компанія, що спеціалізується на продажу на території України обладнання для побудови волоконно-оптичних і мідних телекомунікаційних і комп'ютерних мереж, а також центрів обробки даних.

Укрком Лайн

www.ukrcomline.com.ua

Телефон:
+38 044 205 55 53
Факс: +38 044 205 55 25
www.ukrcomline.com.ua

Партнер Форуму

Nestor Cables - розробляє, виробляє і продає волоконно-оптичні та мідні телекомунікаційні, промислові та спеціальні кабелі, а також аксесуари для монтажу волоконно-оптичних систем.

Крім цього, випускаються різні інструментальні кабелі, в тому числі для використання в дата-центрах, на нафтопереробних заводах, а також кабелі спеціального призначення, наприклад, для застосування в польових умовах, для прикордонного контролю або контролю доступу. Додатково в лінійці нашої продукції присутні комплексні рішення «Волокно до антени» (FTTA) і «Волокно до дому» (FTTH), що комплектуються відповідно до ТУ замовника.

Партнер Форуму

Укрком (Україна) - компанія почала роботу на ринку телекомунікацій України в 1994 році в якості постачальника обладнання зв'язку. Планомірне і успішний розвиток компанії дозволило ТОВ «Укрком» з 1998 року приступити до постачання готових телекомунікаційних рішень на базі волоконно-оптичних мультиплексорів і електронних АТС.

Послідовно нарощуючи обсяги і розширюючи коло ділових партнерів, ТОВ «Укрком» приступило до спорудження власних оптичних мереж спочатку в Києві (з 1999 року), а потім і в найбільших обласних центрах України (з 2005 року). З 2000 року ТОВ «Укрком» надає послуги фіксованого телефонного зв'язку в Києві, а з 2007 року - і в обласних центрах України.

ТОВ «Укрком», будучи партнером багатьох провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, пропонує високоякісне і відносно недороге обладнання оптичних систем передачі даних (SDH) рівнів від STM-1 до STM-16, надпотужні системи для магістральних каналів DWDM, вузли та компоненти АТС середньої та великої місткості виробництва компанії Alcatel-Lucent.

Партнер виставки

DEPS - компанія заснована в 1991 році і є одним з найбільших дистриб'юторів обладнання для побудови оптичних мереж і HFC, телекомунікаційного обладнання.

Наряду з дистрибуцією і системною інтеграцією DEPS забезпечує повноцінну технічну підтримку і професійне сервісне обслуговування.

Партнер виставки

MiaTis Group - займається постачанням обладнання і кабельної продукції для побудови мереж з 2007 року. Наразі є першим і єдиним виробником в Україні оптичних боксів та ексклюзивним дистриб'ютором LAN-кабелю ДКЗ.

Професіоналізм, чесність та етичність - невід'ємні складові нашої роботи з партнерами.

Візьміть участь у виставці – покажіть себе у найкращому вигляді!

Хочете безпосередньо познайомити сотні відвідувачів зі своїми розробками і пропозиціями Тоді зарезервуйте місце для Вашого стенду у виставковій зоні нашого заходу!


Пасивне споглядання - звична картина вмираючих івентів. На противагу їм наша виставка - живий діалог між експонентами і сотнями потенційних покупців. Учасники спілкуються, задають питання, обмінюються контактами і укладають взаємовигідні угоди.


Нехай Ваш стенд займе гідне місце серед експонентів зі світовим ім'ям!


Залиште Ваш запит на участь у виставці тут - і наші менеджери зв'яжуться з Вами. Дякуємо за вибір!
Увага! Поля із зірочками (*) є обов'язковими для заповнення.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).